Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Internet hiba? Szolgáltató...

Internet hiba? Szolgáltató vagy modemhiba lehet?

Figyelt kérdés

sima inernetezéssel semmi baj működik minden..a baj akkor kezdődik ha böngészőn keresztül akarok letölteni valamit. mert egy idő után lemegy nullára a letöltési sebesség aztán ennyi. így:


[link]



A másik gond a videónézés. főleg a kisebb videos oldalak akadoznak. a youtube valami csoda folytán csak néha...


Ha torrentel töltök le valami akkor sincs szinte semmi probléma mert tölt azzal a sebességgel amit a szolgáltató ad... max néha ingadozik de az nem zavar...


Ez mi?


2015. ápr. 8. 09:31
 1/4 A kérdező kommentje:
wifin keresztül egy másik géppel szintén ez a probléma...
2015. ápr. 8. 09:33
 2/4 Brenya ***** válasza:
Próbáld ki ezt a segédprogramot(nekem bevált).: [link]
2015. ápr. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nekem is ez a gond, 80 mega körül áll meg a letöltés. Modem csere után jelentkezett a gond, egyszer megtudtam oldani, de már nem tudom, hogyan csináltam... Most megint nem jó. :(
2015. nov. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ja nálunk hálozati hiba volt csak a szolgáltató szart rá aztán megfenyegettük őket az ászf-el és megcsinálták nagynehezen és még kötbért is fizettek a nemtörödömségük miatt .
2015. dec. 11. 20:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!