Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha valaki bejelöl facebookon?...

Ha valaki bejelöl facebookon? (többi lent)

Figyelt kérdés
ha valaki ismerősnek jelöl facebookon, de én nem akarom hogy ő az ismerősöm legyen, viszont bunkó lenni sem akarok, akkor ha visszaigazolom hogy ismerem-akkor ugye megkapja az értesítőt hogy visszajelöltem. na és ha én ezután törlöm, akkor arról már elvileg nem kap semmit, ugye? az ismerőseit meg gondolom ugysem tartja számon egy kis noteszben, úgyhogy fel sem fog tűnni

2015. ápr. 8. 00:45
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem szeretnéd az ismerősei között látni, akkor ne jelöld vissza. Én ilyenkor azt szoktam csinálni, h rányomok a "nem ismerem"re, de írok neki pár sort privátban, h bocsi, de csak a nagyon közel álló emberkéket jelölöm vissza, és mivel mi ritkábban találkozunk, ezért őt nem. Soha, senki nem sértődött még meg, pedig tényleg alig jelölök vissza valakit. :)
2015. ápr. 8. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!