Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az emberek többsége már miért...

Az emberek többsége már miért csak mobilról Facebookozik szinte mindig?

Figyelt kérdés
Több olyan ismerősöm is van, aki csak mobilról lép fel Facebookra. Mitől lehet? Kezd kimenni vajon a számítógép a divatból?

2015. ápr. 7. 16:50
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát... talán...


Egy számítógép nem fér be a zsebükbe, amit akárhol elővehetnek.


De igazából csak tippelek. :\

2015. ápr. 7. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mert állandóan náluk van?
2015. ápr. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Őszintén nem értem, hogy lehet a telefonnal ellenni.

Sokkal nehezebb megtalálni a dolgot rajta, meg nehezebb is a kezelése, legalább nem fagy le, mint egy Windows.

2015. ápr. 7. 16:58
 4/10 A kérdező kommentje:
*le tud fagyni bármikor, nem úgy mint egy Windows. (bocsi)
2015. ápr. 7. 16:59
 5/10 anonim ***** válasza:
Windows se fagy le, csak, hogyha egy tudatlan használja. -.-
2015. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Látom helyesbítetted.


Én is bocsi. :P

2015. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is okostelefonom van, de nem szoktam rajta Facebookozni. Mondjuk gépen se nagyon, de azért ott néha felnézek.
2015. ápr. 7. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Jó dolog az. A múltkor is olyan jót balhéztam egy hozzám hasonló trollal a hétvégi kikapcsolódás rovására, hogy namég. :D
2015. ápr. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Ezt én is megfigyeltem.

A chat partnereim több,mint 90%-a csak mobilról jelentkezik be.A web aligha jelenik meg a partnerek neve mellett. Már-már ciki lesz lassan webről fellépni. :D

2015. ápr. 7. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb egy kattintással már fentlenni és írni a magamét mint megnyitni a böngészőt, elmenni facera, beírni az emailt meg a jelszót és utána nekiállni. Azon kívül a telefon szinte mindig nálam van, és mobilnettel könnyen elintézem akár a buszon a dolgokat. Én nekem csak ennyi. Viszont ha komoly dolog van akkor inkább gépről írok, mert úgy kevesebb az esélye hogy hibát vétek, gyorsabb és jobban átlátható a szöveg.
2015. aug. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!