Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Reklámblokkolás 2 napja nem...

Jozinka1983 kérdése:

Reklámblokkolás 2 napja nem működik. Mi okozhatja?

Figyelt kérdés
Állandóan reklámmal van tele minden már 2 napja. Belassítja a gépet. ABP telepítve, youtubera is van már külön reklámblokkoló. Ha le is blokkolja, a helye ott marad. Akad az egész, és szörnyen dühös vagyok. Mindent próbáltam már. Gépre se települt semmi. Vírusirtó se jelzett.Mi lehet még megoldás?

2015. ápr. 4. 11:51
 1/4 donfetibo ***** válasza:
Próbáld meg át kontrollálni a gépet Malware vagy Spyware Doctorral, ezek biztos találnak vírust a gépeden, azt az ABP plusz mellé ha lehet próbáld meg a µBlock-ot, nem tudom, hogy milyen böngészőt használsz nekem az Operán ez a kettő van és se reklám se felugró ablak!!!
2015. ápr. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 coopper ***** válasza:

Szia.


Nagy valószinűség szerint feltelepült egy "reklám" kiegészitő vagy egy "reklám" virus.


Elsőnek nézd át ezt : [link]


A következő tipp virusirtás, illetve Malwarebytes Anti-Malware program futtatása, itt megtalálod a linkeket (első által javasolt programok) : [link]


Illetve ez is jó kis off line virusirtó ilyenek ellen : [link]


Sok sikert.

Üdv.

2015. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

elég egy reklám blokkoló, az meg az adblock plus


és ott pipáld be az ismert malware címeket is hogy blokkolja


én víruskeresést javaslok:

[link]

[link]

2015. ápr. 4. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm a válaszokat! Közben megoldódott a probléma. Chrome-ot használok egyébként. Egy bővítmény települt pluszban, amit nem néztem meg. Gyanús volt, mert nem engedélyeztem, és nem a google bázisából jött. Töröltem, plusz szűrőket raktam, úgy, ahogy egy másik kérdésnél is láttam. így már minden pepec. Hihetetlen mennyire lelőtte a gépet ez a cucc. Szerencsére nem vírus volt. Köszi mindenkinek! Üdv!
2015. ápr. 5. 03:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!