Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy működik a VateraFutár,...

Hogy működik a VateraFutár, hogyan tudok vele csomagot feladni, mi ennek a menete?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 3. 08:38
 1/2 anonim válasza:

Ha megnyitod az eladott termék alatt a linket, azt hiszem, zöld mezőben, hogy"rendeljen vaterafutárt".

Ha rákattintasz, minden adatot kitölt, ami fent van a rendszerben, neked csak a maradékot kell beírni, illetve az árat értelemszerűen korrigálni, mert csak az egy termékét teszi rá, beklikkelni, hogy nálad vegyék fel, vagy postára viszed, illetve, hogy a vevő házhoz kéri, vagy a postán marad, (+ létezik csomagautoma is)

(Amúgy ha rákeresel a neten, akkor ott is rendelheted, csak éppen minden adatot magadnak kell beírnod ebben az esetben.)


Ahhoz, hogy megrendeld, kell tudnod a doboz méreteit és súlyát.

(Ha a vevő postára kéri, elég a posta címét beírnod a vevő címéhez, mert nem jelenik meg a vevő címe ilyenkor a nyomtatványon, viszont cím nélkül nem enged tovább.)

Ha jóváhagyod, és rendeled, akkor ki kell nyomtatni az oldalt, és a csomaggal együtt a postásnak adni. Ha ott, ahol vagy, nincs nyomtató, le lehet tölteni az oldalt, és máshol nyomtatni.

Nagyobb városokban felveszik a címeden a csomagot, kisebb helyeken el kell vinni a postára a nyomtatvánnyal együtt. Ha aktív a"háznál" ikon, akkor ott, ahol laksz, van háznál felvétel.


Az ár aszerint változik, hogy mit írsz be. Kiírja mindig az aktuális árat.


Ha a háznál felvételt választod, hasznos info: hivatalosan, ha délután háromig leadod a rendszerben a rendelést, másnap viszik el, ha 15:00 után, akkor csak a következő nap utáni nap. Így van mindig idő a nyomtatott lapot a csomaggal egy helyre összehozni.

Arról, hogy mikor viszik, sajnos semmilyen értesítés nem jön, én a telefonos ügyfélszolgálaton tudtam meg ezt a szabályt.

De már volt, hogy négykor rendeltem, és mégis jöttek másnap...azonban elfogadták, hogy nincs még meg a papír, és jöttek később újra...

Az, hogy háznál veszik fel, vagy postára viszed, nem változtat az áron, csak az, hogy a vevő hová kéri.

2015. ápr. 9. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Én a vaterán kívüli vaterafutárra gondoltam.

[link]

2015. ápr. 9. 23:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!