Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mobil internet külföldön?

Mobil internet külföldön?

Figyelt kérdés
3 hónapra megyek ki dolgozni külföldre pontosabban Spanyolországba. Milyen megoldások vannak arra, hogy legyen internetem a telefonomon külföldön is, de ne csak wifin keresztül? Kint kell esetleg igényelnem, vagy itthon célszerűbb? Vagy ez hogy működik? Elnézést a béna megfogalmazásért, de nagyon nem vagyok képben az ilyen dolgokkal:D

#tarifa #net #mobil internet külföld
2015. márc. 30. 19:13
 1/1 CspCsj ***** válasza:

Kint szerintem olcsóbb venni egy SIM kártyát (ha független a telefonod) és vásárolni hozzá adatmennyiséget, mint itthonról roaming tarifát fizetni, ami a többszörösébe is kerülhet. (azért a jelenlegi szolgáltatód ügyfélszolgálatán rákérdezni nem kerül pénzbe, pl. vodafone van kint is)


Itt írt valaki hasonló tapasztalatokról pár éve:

[link]


Van pár mobilszolgáltató, lehet válogatni:

[link]


Esetleg nézd meg melyiknek van közel irodája a szállásodhoz.


Indulásnak ennyi, majd ír valaki jobbat is.

2015. márc. 30. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!