Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit árthat a facebook profilom...

Mit árthat a facebook profilomnak egy ilyen bejelölgető vírus?

Figyelt kérdés
Rámentem véletlenül telefonról de nem kezdte el küldözgetni magát a nevemben senkinek nem jelölt be senkit. Mit árthat nekem?
2015. márc. 29. 19:25
 1/3 anonim válasza:

Lehet hogy valaki szórakozásból és félelem keltésből csinálta.

Nézd meg, pontosan mit tett a profiloddal.

Töltött le akkor bármilyen programot a gépedre?

Történt azóta valami furcsa dolog?

Ennél bővebb információra van szükségem, hogy segíteni tudjak.

2015. ápr. 6. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Telefonról mentem rá véletlenül.Mert kicsit befagyott az érintő panel és máshová kattintott mint ahová szerettem volna és pont egy ilyen vírusra ment rá. valami goo. y vagy hasonló elnevezésű oldal amin x ismerősöm volt bejelölve egy félmeztelen nő képével volt "reklámozva" a vírus..a telefon megnyitott egy másik oldalt de azonnal kiléptem be sem töltötte..akkor számítógépre átmentem és felfüggesztettem a profilom..később újra aktiváltam párszor mivel elkellet intéznem pár dolgot és csak ott tudtam kapcsolatba lépni az illetőkkel de aztán újra inaktiváltam. eközben semmi furcsa dolgot nem észleltem és nem is írt senki,hogy esetleg vírust küldözgetnék
2015. ápr. 6. 13:41
 3/3 A kérdező kommentje:
nem töltött le semmit a telefonra semmilyen töltés nem indult és 2 féle vírusirtót is lefuttattam a telefonomon semmit nem találtak
2015. ápr. 6. 13:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!