Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet email címről...

Hogyan lehet email címről megtudni a nevét?

Figyelt kérdés
nem tudom csak az email címét egy lánynak és szeretném megtudni a nevét !
2010. febr. 16. 21:18
 1/9 anonim ***** válasza:
ha most megmondom a választ tök fölösleges mert úgysem tudnád megcsinálni :P kül nem kérdeznéd meg. egyébként meg írsz egy e-mailt és megtudod nem? :D
2010. febr. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
pedig nagyon jó lenne mer a pasim vele beszélget msn en
2010. febr. 16. 21:25
 3/9 anonim ***** válasza:
te akartad :P törd fel a postafiók adatbázisát és ha az igazi nevét adta meg regisztrációkor akkor ott megtod nézni.
2010. febr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
azt hittem valami olyan oldalt mondasz ahol csak beírom az email címét és kiadja!ezt nem tenném meg, hogy feltörjem
2010. febr. 16. 21:28
 5/9 anonim ***** válasza:
megpróbálod iwiw részletes keresésben beteszed vagy az ímél helyére és rákeresel vagy ha szerencséd van akkor ez az msn címe is és arra keresel rá, ha megadta nyilvánosan akkor megtalálod. De ha teszem azt valakinek az az ímélcíme hogy kiss.ildikó@például.pl akkor kiss ildikónak hívják valószínűleg.
2010. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nézd meg hogy google dob e ki valamit rá? ha valami nagyon idióta a csaj és mákod van akkor lehet beírta valami fórumra a nevét az email címe mellé. de ennek az esélye kb... 1. voltam
2010. febr. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
csinálj egy kamu e-mail címet azzal írj neki e-mailt hogy mittom én vmi pasi vagy és akarsz vele msn-ezni, ha felvesz akk lehet h az eredeti neve van kiírva ha nem akkor dumálj vele. írd meg hogy nézzétek meg egymás myvipjét, keress egy pasit és pl annak a nevével csináld meg a kamu msn-edet és a végén ő is megmondja hogy hívják. tudom köcsögség de szükség törvényt bont :)
2010. febr. 16. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahoz hogy regelj egy e-mailt, nem kell az igazi nevedet megadni... úgyhogy még ha feltörnéd akkor se biztos hogy ott lenne (de hülyeség így megtudni a nevét szerintem). Ahogy az előzők írták, iwiwen keress a címére részletes keresésnél (vagy myvip, facebook, stb) , vagy google-be írd be.
2010. febr. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a segítséget!de az iwiw-ven már próbáltam de nem adta ki!

köszi még egyszer

2010. febr. 17. 18:05

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!