Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A wifi jel mindig megszakad...

A wifi jel mindig megszakad mi lehet ennek az oka?

Figyelt kérdés

Utóbbi idő gyakran teszi azt a net h a wifi jel erőssége szinte a maximunon van de óránként fél óránként elmegy egyszer csak egy 5 percekre. Főként laptopon teszi ezt. A router már nem egyszer lett újra indítva (áramtalanítva is).A szolgáltató azt mondta h ők nem találnak semmi problémát. Sokszor úgy megy el a net h mobilin még fogja de laptopon meg csak a kis sárga felkiáltó jel.

Esetleg a laptoppal van a baj?(más laptopokkal is ezt érzékeltem)



2015. márc. 21. 18:12
 1/8 Tengor ***** válasza:
A router más csatornáin is ez a helyzet? A laptop egy helyben van és nincs mozgatva a kijelzője?
2015. márc. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A kábeles nettel szinte nincs semmi gond. A laptop mindig egy helyben van és nincs mozgatva a képernyő szóval nem alvó állapot után jelentkezik a gond hanem használat közben. A probléma estefele sokkal gyakrabban fordul elő mint napközben.
2015. márc. 22. 15:14
 3/8 Tengor ***** válasza:
Megerősíti a csatorna problémát. A router felületén állítsd át a csatornát egy kevésbé foglaltra!
2015. márc. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
És ezt h tudom megtenni? Ezekbe nem gyárilag bele vannak építve? Wifit át tudom tenni másik csatornába?
2015. márc. 22. 23:11
 5/8 A kérdező kommentje:
Honnan tudom h melyik a kevésbé foglalt?
2015. márc. 22. 23:19
 6/8 Tengor ***** válasza:

[link]

Ezzel meg tudod nézni a terheltséget.

Cserélni a routeren tudod.

2015. márc. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Át pakolgattam a kábeleket..20 egységgel erősebb lett a wifi jel, majd kiderül h ez a probléma megszűnik-e.

Köszönöm szépen a segítségedet :)

2015. márc. 23. 16:43
 8/8 A kérdező kommentje:

A hiba továbbra is fenn áll. Nem javult semennyire sem.

Beszéltem mással és kiderült h nála is ez a hiba és ugyan az a szolgáltató...thome :|

2015. márc. 26. 16:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!