Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YT forditás nem működik?

YT forditás nem működik?

Figyelt kérdés
Youtubon a hozzászólásokat idegen nyelvről magyarra lehetett forditani de valamiért már nincs ott hogy "forditás" valahogy vissza lehetne állitani?

2015. márc. 18. 11:53
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem minden videónál tudsz feliratot bekapcsolni. A feliratok csak olyan videók esetében elérhetők, amelyeknek a tulajdonosa engedélyezte őket, valamint bizonyos videók esetében, amelyekhez a YouTube automatikusan biztosítja őket. Ha egy videóhoz tartozik felirat, akkor a videó alján látható feliratok ikont láthatod.


Help a Youtube feliratokhoz: [link]

2015. márc. 18. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
#1, nem feliratokról van szó.
2015. márc. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Erre gondoltam ezeket nem tudom leforditani magyar nyelvre eddig működött. [link]
2015. márc. 18. 12:53
 4/6 anonim ***** válasza:

Bocs, rossz választ adtam, feliratozást értetem, de te a


KOMMENTEK fordítására


gondolsz, mint funkcióra, ugye?

Elvileg a te alapbeállításként nyelveden levő kommentekhez nem tesz "fordítás" vagy "translate" gombot a youtube, tehát ha magyar nyelven böngészel, akkor a magyarnyelvű kommentekhez nem látható fordítás gomb. Lehet, hogy a böngésződ nyelvét kéne változtatnod? Nézz meg egy angol videót, és egy magyart, hátha látsz különbséget.

2015. márc. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Megnéztem a videót, amit a képen mutattál, nálam megy a fordítás.


Pl. egy komment az elsők között:

i have a crossfire radoen 7990 and i seem to be only getting 40-50 fps crysis max i have the new 9590 processer why is this :(


nekem van egy CrossFire radoen 7990 és nekem úgy tűnik, hogy egyre csak 40-50 fps Crysis max nekem van az új 9590 processer miért van ez :(


Proxy-t, ilyesmit használsz?

2015. márc. 18. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Semmi olyant nem használok.

Az egész ugy kezdődött hogy megakartam változtatni a nevem youtubon

2015. márc. 18. 22:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!