Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a különbség a blog.hu és a...

Mi a különbség a blog.hu és a blogger.com között?

Figyelt kérdés
Blogot szeretnék indítani, de nem tudom melyiket válasszam. Mi a kettő között a különbség? Nem találtam sehol erre leírást, illetve olyan oldalt, ahol legalább egy pár sablont meg lehetne tekinteni, hogy eldöntsem melyik illene jobban (melyiket tudnám) a saját témámhoz alakítani. Van egyfajta elképzelés és dizájn, de csak akkor konkretizálnám, jobban ha már látom, hogy mégis mi valósítható meg egy-egy adott blogmotorral, sablonnal. Kösz!

2015. márc. 18. 00:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
nagy különbség nincs a kettő között, de talán a bloggerre több sablont találsz (sőt biztos). bár szerintem a wordpress-t lehet legjobban személyre szabni :)
2015. márc. 19. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Szerintem a blogger jobb, ugyanis a legtöbb író aki blog.hu-n ír nem tesz ki mobilnézetet, és ez roppant zavaró ugyanis a legtöbb ember mobilról olvas, de nem fog blog.hu-t olvasni, mert háhtha nem lehet a telón, míg a blogger automatikusan kiteszi. Amúgymeg szerintem könnyebb használni a bloggert /igaz pici eltérés van/
2015. márc. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Bloggeren többen vannak. Több lenne az olvasód :))))
2015. márc. 25. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!