Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet a youtube csatorn...

Hogyan lehet a youtube csatornámnak 1 neve?

Figyelt kérdés

Mert ugye most a teljes nevem a neve PL... Tóth János de ugy szeretném hogy csak 1 szavas legyen PL...János. Már csináltam egy új csatornát is de ugy nem engedi valaki el magyarázza részletesen ?


A válaszokat előre is köszönöm....



#név #YouTube #youtube csatorna név
2015. márc. 17. 08:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Google+ oldalhoz kell csatolni, aminek lehet bármilyen fantázianeve.


A súgót például azért csinálták és fordították le magyarra is, hogy megnézd:

[link]

2015. márc. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen. épp az az hogy oda van csatolva és oda megyek hogy módosítás és ha ugy próbálom hogy csak a kereszt nevemet írom be, akkor azt irja hogy azt minden féleképpen meg kell adni.Én azt hallottam hogy inkább a google pluszról le kell választani a csatornát, de én azt nem tudom hogyan kell. Esetleg ebben tudsz segíteni ?
2015. márc. 17. 11:57
 3/3 anonim ***** válasza:

Sehogy se tudod szétválasztani, csak törölni. Sokan menem szerették meg a Google+-t és törölni szeretnék. De ha törlik, vele törlődik a YT is. Tehát "össze vannak nőve".

Ez a Googlenak egy üzleti huzása, mert ha a Google+-on megosztják a Yt videokat, nő a nézettség, a reklámok hozzák a pénzt, stb. Másrészt a YT videokhoz irt véleményeket ugy szabályozta le, hogy azokat a Google+ kezeli.

[link]

2015. márc. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!