Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet legegyszerűbben...

Hogyan lehet legegyszerűbben két, egymástól távol levő számítógép közt adatcserét végezni "nagyban"?

Figyelt kérdés
Tudom, ha kicsi a file akkor email vagy msn stb de mivan ha pl 1GB adatot szeretnék átküldeni? Ha jól tudom az ftp segíthet nekem de nem tudom hogyan működik. Segít valaki?
2010. febr. 15. 22:50
 1/9 czibles ***** válasza:
legegyszerübb, ha total commanderben vagy winrarban földarabolod a fáljt és úgy egyesével küldöd át MSNen/ skype-on (skype nekem jobban megy). a túloldalt meg egyesíti akinek küldted ugyan ezen 2 program valamelyikével.
2010. febr. 15. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az is megoldás, hogy telepítesz apache szervert, felteszed a file-t a httpd könyvtárba majd a másik oldalon webböngészővel letöltöd.
2010. febr. 15. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 czibles ***** válasza:

1.es vagyok:

ha már szervert akarsz futtatni akkor nem árt mondjuk egy fix IP, vagy egy dyndns vagy valami hasonló.

hozzá értés nélkül kicsit bonyolult lesz... főleg így elsőre... tehát nem ajánlom a 2. hozzászóló ötletét. (kivétel persze ha érdekel a téma, mert akkor késöbbikben nagy hasznát veheted)

2010. febr. 16. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A legújabb Opera internetes böngészőben van egy unite nevű szolgáltatás,aminek segítségével tartalmat tudsz megosztani.Http címed lesz, a mappa alapértelmezetten kódolt,így csak szűk körnek alkalmas.Egyszerű,és magyarul van.
2010. febr. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
2010. febr. 16. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Szerintem a legegyszerűbb FTP-n keresztül. A programon belül megadod az IP címet kapcsolat neve stb. és berakod a megosztási mappába vagy ha nagyobb fájlt akarsz megosztani, akkor feldarabolod.
2010. febr. 16. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 czibles ***** válasza:
hamachin összekapcsolodtok és onnantól már olyan mintha egy hálózatban lennétek. tehát eléritek egymás megosztott mappáit.
2010. febr. 16. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Van egy kevéssé kihasznált lehetőség, ha megbízható a haver: Távoli elérés kapcsolat.


Jó párszor küldtem (egérrel emeltem át ) adatot a 300Km-re lévő anyósom gépére. Hála az égnek, hogy neki is gyors net előfetése van.

2010. febr. 16. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, elírtam: előfizetése van
2010. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!