Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kepfeltoltes.hu-ról hogy...

Kepfeltoltes.hu-ról hogy tudok törölni egy feltöltött képet?

Figyelt kérdés

2015. márc. 15. 20:10
 1/4 anonim ***** válasza:
info@kepfeltoltes.hu megpróbálhatsz ide írni, hogy töröljék ki, ha épp egy jó fej admin olvassa lehet még meg is teszi
2015. márc. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Írtam mar 3 napja, de nem történt semmi, pedig sürgős lenne, mert valaki rólam tett fel egy képet a tudtom es az engedélyem nélkül.
2015. márc. 15. 23:08
 3/4 A kérdező kommentje:
Mármint nem ugy, hogy fogalmam sincs es a rendőrségre mennek. Tudom ki tette fel, es nincs gond, megbeszéltem vele, de megkertem, hogy szedje le, erre közli, hogy azt ő nem tudja hogy kell :D. Röviden ennyi a történet, hogy egyértelmű legyen.
2015. márc. 15. 23:15
 4/4 Lajos54 ***** válasza:

Az kérheti az eltávolítást, aki felrakta. Bár nincs külön nyilvántartás, hogy melyik kép kié, de a feltöltő IP címét a szolgáltató meg tudja nézni, és beazonosítja a kérő IP címével. Másképpen bárki eltávolíttathatna akármilyen képet, amit más rakott fel.

Vannak persze kivételek, ha (mint jelen esetben) tudtod nélkül rólad raktak fel képet, és ezt te nehezményezed. De ebben az esetben igazolnod kell, hogy tényleg te szerepelsz a képen, ez már bonyolultabb.

2015. márc. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!