Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a baj az internettel?

Mi lehet a baj az internettel?

Figyelt kérdés
Régóta volt ptoblémánk az internettel mert lekapcsolódott stb. Kaptunk egy új routert (Speedport W 724V CI) és azóta az asztali számítógépem (Windows 8.1/ TP-LINK TL-WDN4800) nem akar rendesen csatlakozni de ha csatlakozik is gyakran nincs internet és a ping ugrál. Rákötöttem az új routerre a régit és mindkettő megy így a régin jobb a kapcsolat de még mindig nem az igazi. Valami ötlet? Most konkrétabban a hiba az hogy egy oldalt nem tölt be vagy csak nagyon lassan de csak néha meg ha lassan is de letöltenek akkor a pingem az egekben. 10 megabites netünk van ennek ellenére csak 7,5 jön az új routerrel... Ahol mi vagyunk (közel az elosztódobozhoz 30-al is jönnie kéne)

#internet #router #T-Home #modem #speedport w 724v ci
2015. márc. 14. 13:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Tegnap este a T-s 10 megás netem (wifirouter majdnem új, de a cég hozta) szintén lekapcsolódott. Reset, nem megy. A Windows7 hibajavítója után lefutattam a Ccleanert. Mit jelzett? Támadás történt a HTTP ellen, error. Vagyis betörési kísérlet, nem a router, a tűzfal szakította meg a kapcsolatot (ESET SS8 tűzfala). Benne van a pakliban, hogy a gép védelme titlja le, de az is, hogy fertőzött a géped. Futtass le online scannert.
2015. márc. 14. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Például ezt.

[link]

2015. márc. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
T-home az csak ilyen, nekem is csak abaj volt vele, lemondtam kerestem új szolgáltatót, ha van rá lehetőséged neked is ezt javaslom, mindjárt minden problémád megoldódik :D
2015. márc. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos nincs rá lehetőségem (most lett megújítva 2 évesre a szerződés) viszont két év múlva mindenki kap saját optikai kábelt szóval :), egyébként a víruskeresővel próbáltam játszani de nem jött össze még mindig ugrál.
2015. márc. 19. 19:21
 5/5 anonim ***** válasza:
A házzal kaptam a kábelt is, de amikor bejelentettem, hogy netet szeretnék, a szerelő lekapta a régit és bekötötte az újat. Időnként vacakol, lassul, de nem gyakran.
2015. márc. 19. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!