Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A tegnaptól nem tudok belépni...

A tegnaptól nem tudok belépni a Facebook oldalamra, és az okát nem is sejtem, hiszen soha nem teszek olyat, amivel okot adnék a kitiltásnak. Hogyan lehet felvenni a facebook-al a kapcsolatot, ahol legalább magyarázatot kaphatnék a kitiltás okáról?

Figyelt kérdés
2015. márc. 13. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:

Huh. Nálam is ez a probléma... Firefoxon beírom a jelszót, és a betöltés egy "facebook.com/checkpoint/?next" üres aloldalon egyszerűen megáll. Internet explorer 500-as hibát jelez, ugyanazon az aloldalon. Fingom nincs mi történt. Ha letiltották/törölték volna a fiókomat, arról azért egy emailt kellett volna írniuk...

Másik gépről sem tudok bejelentkezni. Más személy az én gépemről be tud. :S

2015. márc. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Pontosan ugyanez a helyzet nálam is,de még azzal kiegészíteném,hogy fel sem tudom venni a kapcsolatot a Facebook-kal,mert lehetetlen,vagy csak én nem tudom,hogy miként kell.......... !!!!
2015. márc. 16. 17:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Jelentést tettem a problémáról itt és itt:

[link]

[link]


Erre kaptam emailt, miszerint blokkolták a fiókomat, mert nem az eredeti nevem az accountom neve. És legyek szíves válaszolni erre az emailre, amiben leírom az igazi nevemet, ahogy az a személyi igazolványomon szerepel.


Így is lett, leírtam, "My name is Loráth Lajos". Csatoltam a személyim fotóját is. Ezt így eljátszottam párszor.


Erre megint egy email, miszerint "a fiókodat véletlenül blokkoltuk, elnézést kérünk, most már gond nélkül be kell tudnod jelentkezni bla bla bla."

2015. márc. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!