Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell eltüntetni a rengete...

Hogy kell eltüntetni a rengeteg reklámot?

Figyelt kérdés

Amióta frissítettem a firefoxot, azóta tömkelegével ugranak elő reklámok, amik eddig nem is voltak.


Nagyon béna vagyok a géphez, szóval aki lesz olyan kedves és konyhanyelven leírja, mit hogyan kell beállítani, örök hálám érte.



2015. márc. 12. 13:41
 1/7 anonim ***** válasza:
65%
Adblock plug in-t telepítsd föl hozzá
2015. márc. 12. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 donfetibo ***** válasza:
50%
Án is azt tudom ajánlani amit az #1 válaszoló ajánlott de én még pluszba ajánlanám a µBlockot , igaz nem tudom, hogy firefoxhoz is van-e de ha van a kettő nagyon ki tesz magáért! Én ezt a kettőt használom és azóta egyetlen reklám vagy beugró ablak semmi nyoma nincs!
2015. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a segítséget, telepítettem.
2015. márc. 12. 13:53
 4/7 anonim ***** válasza:

[link]


[link]

[link]


én viszont nem ajánlom a kettőt együtt

2015. márc. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Úgy néz ki, hogy valamilye programmal amit legutóbb telepítettél, adware került a gépedre, ezzel próbáld meg törölni:

[link]

2015. márc. 12. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 csacsi2 ***** válasza:

Tömkelegével a kulcsszó! Ezek adware-k. "reklám vírusok".

futtasd a Malwarebytes-t. Telepítőt pedig csak hivatalos oldalról tölts le.

Adblock plus-t ajánlom reklámszűrőnek. Szűrőket külön kell telepíteni:

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__43..

Script blokkolónak meg a Noscript -et!

[link]

Ez jelentős védelmet nyújt, bár némely oldalon engedélyezni kell hogy megfelelően működjön. Nem biztonságos oldalakon viszont olyan automatikus scriptek futhatnak amik akár vírusokat is telepíthetnek.

Mindezek mellett a tűzfalnak ki kell szűrni az ilyen veszélyes alkalmazásokat vírusokat, az az igazi védelem! Ellenőrizd a védelmed beállításait, vagy szerezz be egy megfelelő vírusírtó/tűzfalat!

2015. márc. 12. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kedves csacsi2, örök hála, nagyon profi segítséget kaptam. Köszönöm szépen!
2015. márc. 13. 09:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!