Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A blogplus.hu-ról van valakine...

A blogplus.hu-ról van valakinek tapasztalata? Elég friss kezdeményezés.

Figyelt kérdés
2015. márc. 11. 20:43
 1/4 A kérdező kommentje:
Elég erős jogokat formálnak a feltöltött tartalomra. Én egyébként kerestem korábban hasonló portált, de akkor még nem volt, az ötletet jónak tartom, de nincsen alternatívája? vagy tud valaki hasonlót?
2015. márc. 11. 20:44
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez mit tud, amit egy Wordpress nem tud?

[link]

2015. márc. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

nem egészen értem a kérdésed, tök másról van szó


én régóta keresem, hogy hol lehetne a blogomat reklámozni, mert pénzt nem akarok keresni vele, és reklámokat sem akarok tenni rá, de szeretném, hogy eljusson az érdeklődő olvasókhoz, mert tudományos ismeretterjesztő blog, ami közérdekű, nem személyes, de nem tud róla szinte senki, csak ha éppen rákeresnek olyasmire, ami odavezet


van egy csomó lehetőség, hogy ilyen-olyan bloggyűjtemény oldalra betegye az ember, de általában kérik, hogy reklámozd őket,másrészt nem tudom, hogy ott ki találja meg, mert olyanokat se sokan böngésznek szerintem


egy ilyen blogmagazin szerű, blogújság azonban nagyon jó ötlet, ahova ki lehet tenni posztokat és mindenki jól jár

2015. márc. 11. 22:51
 4/4 A kérdező kommentje:

azért is jó, mert nem a blogodra mutató link van, hanem egy érdekes írás, ami ha tetszik, akkor megnézik a blogodat is


másrészt egymás reklámozzák a blogok, ha színvonalasak, mert akkor ez a magazinszerű dolog is az


és így nem kell reklámot sem kitenned az oldaladra, de megél a blogplus.hu is belőle, így mindenki jól jár, kár hogy nem én találtam ki

2015. márc. 11. 22:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!