Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom ezt a videót...

Hogy tudom ezt a videót letölteni? Tud_valaki _valamilyen programot, kiegészítőt vagy bármit amivel megoldható?

Figyelt kérdés
Kéne egy kis segítség, ezt a videót szeretném letölteni de egyszerűen nem tudom. semmilyen program vagy kiegészítő nem tudta leszedni illetve még csak nem is érzékeli. Erről lenne szó: [link]

2015. márc. 9. 19:46
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Beírtam a videó címét a google-ba hátha valamelyiket letudod tölteni.Ha nem szólj.

[link]

2015. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem az a baj, hogy nem találok másikat, (mondjuk az is) hanem hogy magyar felirattal szeretném. a többi részt le tudtam tölteni másik megosztó(k)ról de ez csak ezen van feliratosan. ezek meg felirat nélkül vannak.
2015. márc. 9. 20:37
 3/18 A kérdező kommentje:
most láttam az üzidet, megnézem hátha jó
2015. márc. 9. 20:40
 4/18 A kérdező kommentje:
püüüüüüüüüüüüüüüüüüüf... ez mi a fene? valamit letölt 17kb de nem játssza le. ááá...
2015. márc. 9. 21:01
 5/18 anonim ***** válasza:

Ez a progi leszedi, most próbáltam ki :


JDownloader 2 BETA


előtte fel kell tenni egy Java alkalmazást.


[link]

2015. márc. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
találtam végre egy normálisat, angol szinkron, magyar felirat csak szar a kép minősége, dehát valamit valamiért... most töltöm. amit adtál programot az nekem kínai és már három hasonlóval is próbálkoztam előtte, ha nem többel, mindegyik egy 17kb-os ismeretlen fájlt töltött le, azt meg hogy a fenébe indítsam el vlc-vel? még konvertálni se tudtam! akárhogy is értékelem hogy próbáltál segíteni, köszönöm szépen.
2015. márc. 9. 21:21
 7/18 anonim ***** válasza:
Ha ezeket sikeresen felraktad, akkor már csak belinkelni kell (ctrl-c) -vel aztán hurrá..
2015. márc. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
mármint az első 2 progi, a Jaksás vagy mi...
2015. márc. 9. 21:22
 9/18 anonim ***** válasza:
Ha akarod elküldöm jó minőségben felirattal ha adsz email címet.
2015. márc. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
bocs.. úgylátszik egyszerre gépelünk. az előző két kommentet a privát üzenetre válaszoltam, de megnézem ezt is amit most írtál.
2015. márc. 9. 21:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!