Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lopják az internetem, vagy...

Lopják az internetem, vagy csak adathalászat? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Ma reggel beléptem a gmailes postafiókomba, és láttam, hogy éjszaka fél óránként egy másik IP cím lépett be hozzám. Visszakerestem az IP címre, és egy washingtoni címet adott meg. Miért lépegetnek be onnan az én gmailembe? És ezért ilyen lassú az egész internet? Szinte minden használhatatlan, fél óra alatt töltődik be egy-egy oldal.

Mit tudok csinálni ez ellen?


2010. febr. 15. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Attól, hogy esetleg a gmailedre máshonnan belépnek nem lesz lassú a neted. Viszont attól, hogy van valami vírus/trójai a gpeden, attól lehet lassú a neted és beléphetnek máshonnan a trójai által megszerzett user/passworddel a gmailedre.
2010. febr. 15. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
92%
Kösd le a géped a hálózatról, indítsd újra a géped csökkentett módban, és egy jobbfajta vírusírtóval (NDO32, Kaspersky, Avira) csinálj egy teljes keresést.
2010. febr. 15. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
És azonnal változtass jelszót egy olyan gépről, ami nem fertőzött.
2010. febr. 15. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálam is volt ilyen de akkor én telepítettem saját magamnak egy progit ami tíz percenként megnézte ,hogy jött e új levelem a gmailba. Na gondolhatod,hogy le is töröltem.
2010. febr. 15. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!