Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gmail-es címekről is jöhetnek...

Gmail-es címekről is jöhetnek spamek a barátaimtól, úgy hogy ők nem tudnak róla, nem ők küldték, de mégis az ő gmail-címükről jött?

Figyelt kérdés

Elmúlt hetekben néhány régebbi barátom gmail-címéről jött nekem a lenti levél, és nem tudom, hogy valóban ők küldték, vagy csak spam/vírus, ammiről ők sem tudnak. Azért gyanakszom erre, mert mostanában nem vagyunk napi kapcsolatban, nem hiszem, hogy ők küldték volna. És ha nem ők küldték valóban, akkor nem is akarnámmost újra felvenni velük a kapcsolatot.

Szerintetek ez mi? Íme:

(Nevük helyére x.y.- én írtam adatvédelmi okokból...)


Kattintson ide, hogy felfedezze xxxxx.yyyyyy@gmail.com kedvenc weboldalait!

xxxxx.yyyyyy@gmail.com követni akarja önt

Szeretnélek felvenni a barátaim közé

-xxxxx.yyyyyy@gmail.com (87 mutual friends)

Elfogad Elutasít

xxxxx.yyyyyy@gmail.com követése segít felfedezni önnek nagyszerű, ajánlott weboldalakat :)

Kattintson ide, hogy leiratkozzon xxxxx.yyyyyy@gmail.com vagy valamennyi barátja ilyen jellegű e-mailjeiről


P.O. Box 70215, Plaza Station , Sunnyvale, CA 94086



2015. márc. 9. 14:05
 1/1 Kőváry Orsolya ***** válasza:
Nekem is tucatjával érkezik ilyen olyan kollégáimtól, akikkel minimális e-mail kapcsolatban vagyok, biztos olyan helyre kattintottak, ahova nem kellett volna.
2015. márc. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!