Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ti nem kaptok agyabajt, hogy...

Ti nem kaptok agyabajt, hogy évek óta ugyanazok a képek vannak kint citromail-re belépéskor?

Figyelt kérdés

Évekig volt egy "vécében fejenállós" kép, legalábbis így nézett ki, de valójában felülnézetből fényképezett anya volt a gyerekeivel, aki 5 órán keresztül védelmezte őket a golyózáporban.

Szintén évek óta van kint a "Sztárok, akik ikrek lehetnének" ugyanazzal a két női arccal, és a "Netes ismerkedés átka", szintén évek óta ugyanazzal az arccal. Ezeket az arcokat már akkor is felismerem, ha álmomból keltenek fel.

Miért jó éveken keresztül állandóan ugyanazt rakni ki?


2015. márc. 4. 23:44
 1/9 anonim ***** válasza:

Nem kapok agybajt, de ha te igen, javaslom az AdBlock vagy uBlock kiegészítőt, 3 kattintással eltüntetheted őket.


> Miért jó éveken keresztül állandóan ugyanazt rakni ki?

Azért, mert egyszerű és gyors volt így statikusan megcsinálni.

2015. márc. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Citromail az egyik legrosszabb szolgáltató, helyedben én magától a rendszerüktől kapnék agybajt, de te tudod.
2015. márc. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Eddig nem jöttem még rá, hogy az Adblock azokat is el tudja távolítani.

Nekem is van más szolgáltatónál is címem, de időnként a citromailre is belépek, de már így is kívülről tudom, mik fognak megjelenni. :D

2015. márc. 5. 00:31
 4/9 anonim ***** válasza:
Volt citromail fiókom, de egy jó ideje nem használom, de nem is érzem a hiányát.
2015. márc. 5. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elsősorban az Indamailes fiókomat használom, illetve Thunderbird levelezőt használok, így webfelületen ritkán lépek be. De ha belépek, akkor a levelezés miatt lépek be, nem szokott érdekelni, hogy milyen egyéb tartalom van a belépő oldalon.
2015. márc. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Engem sem érdekel, csak ha már 5 év alatt 100. alkalommal látom ugyanazokat a semmitmondó, unalmas képeket, valahogy... izé...

Meg minek üzemeltet a szolgáltató oldalt, ha neki kényelmes nem csinálni vele semmit, hanem évekig ugyanúgy hagyni. Még ha félévente változtatnának rajta, de semmi.

2015. márc. 6. 12:28
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha körülnézel, láthatod, hogy mindenhol ugyanez megy. Amikor egy szolgáltatás beindul, próbálják minél sokrétűbbnek beállítani, minden vackot odapakolni, amiről úgy vélik, hogy a szolgáltatás vonzerejét növeli. Aztán amikor a szolgáltatás beáll/megreked egy adott szinten, egyszerűen már nem áll érdekében munkaidőt, és ez által költséget beleölni abba, ami igazából nem hoz pénzt a konyhára.

A citromail meg kiváltképp nagyon elhanyagolt szolgáltatás.

2015. márc. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Veru10 válasza:
Engem aztán marhára nem érdekel,csak a saját leveleim érdekelnek!
2015. márc. 22. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Én vakon gépelek. Ennek hátránya, hogy látom közben a képernyőt. :D
2015. márc. 22. 19:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!