Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » 15mb-os internetem miért...

15mb-os internetem miért olyan lassú?

Figyelt kérdés

Már 2 éve routerről jön a gépemhez az internetkábel, de mostanában nagyon lassú lett a net, még a facebookon se tölti be a képeket.

sebességmérőn letöltésnek 8mb-ot ír és T-home-os net.



2015. márc. 2. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Hívd fel a T-Homeot.

Nekem mikor ez volt nem tudtam mire vélni. Nagyon lassú volt. Felhívtam őket, kijött egy munkás és valamit a központba állítgatott és jó is lett.

De azért 8MB/s az Facebookhoz nagyon is elég. Szóval nálad is lehet valami gond.

2015. márc. 2. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az nem megabyte, hanem megabit, azért nem mind1.

Lehet a modem a hibás, lehet a port, lehet a kábel. 1412, rámérnek és megmondják.

2015. márc. 2. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Valószínűleg DSL rendszer, és fejlesztés nem volt, meg még pár előfizetést rápakoltak a vonalra (+profit miatt, az nem érdekli őket ha ettől neekd besz@rik a neted csak ők kapjanak több pénzt) és a vonal már nem bítja!


Ezt úgy leeht orvosolni, hogy ha van rá lehetőséged keresel egy új szolgáltatót

2015. márc. 17. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!