Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Gépem nem érzékeli a net kábelt!?

Gépem nem érzékeli a net kábelt!?

Figyelt kérdés
Azt írja ki az adaptereknél hogy a net kábel nincs bedugva,pedig be van !A hiba akkor jött mikor xp-után win7-et kapott! Driver ,illesztő program jó azt írja ki,frissítettem stb! Sis 190/100 10 ethernet vezérlő! Kábel jó, Laptopba be dugom,az megy vele ! Segítsetek
2015. márc. 1. 16:38
 1/2 tamasoft ***** válasza:
Mégiscsak driver lesz pedig a baja. Távolítsd el az eszközkezelőből, és próbáld újra telepíteni a hálókártya gyártójától, vagy az alaplap gyártójától letöltött driverrel!
2015. márc. 1. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Az a baj nem nagyon értek a gépekhez! Már eltávolitottam és próbáltam le tölteni ,de nem sikerült a telepítés ,vagy én nem tudom! Amikor egyszer egyet sikerült akkor ugyanezt a sis 190/100 10 et telepítette és ugyanugy nem müködöt! Alaplapi a hálókártya ,,Az alaplapom Asus K8S-MV/P ........Kimondottan ehez pedig nem találok sehol! :/
2015. márc. 1. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!