Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nekem a Routerom ip cim...

Nekem a Routerom ip cim utkézést irt ki, és szeretném fel hivnia neteseket, hogy olgyák meg a problémát, ők visza tudják nézni ugy a le törölt előzményeket?

Figyelt kérdés
2015. márc. 1. 15:22
 1/7 Tengor ***** válasza:
Ezt most akkor még egyszer!
2015. márc. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem a wifi "ip cim utközést"jelez,ha fel hivom a szolgáltatót,akor visza tudják nézni a rég ki törölt előzményeket?
2015. márc. 1. 15:26
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem, nem is érdekli őket. Amúgy is minden forgalom átmegy rajtuk, ha akarják, akkor valós időben figyelhetik, hogy te mit nézel.
2015. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 tamasoft ***** válasza:

1. akkor is vissza tudnák nézni bármikor, ha nem hívod őket

2. nem érdekli őket a netes előzményeid

2015. márc. 1. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tengor ***** válasza:

A szolgáltató alapból logolja, hogy te miket néztél, szóval a te gépeddel nem foglalkoznak.

Fix IP-re van állítva az eszköz, amivel wifiznél? Ha igen, akkor állítsd dinamikusra. Két eszköz van azonos IP-vel, azért ütközik.

2015. márc. 1. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
valami olyan módszer van amivel énis meg tudom csinálni?
2015. márc. 1. 15:29
 7/7 |Orfeusz| ***** válasza:

Ejjha! Ilyen szép kérdést se láttam még ma.

A szolgáltató akkor nézi meg az előzményeidet amikor akarja, csak nem szabad neki. Amihez te tudsz hozzáférni a böngészőben az csak a te gépeden és sync fiókodban van, viszont a szolgáltató tudja monitorozni az egész adatforgalmadat. De az nem érdekli őket hogy milyen felnőtt oldalakra jársz:D


Az IP ütközés a router miatt van, úgy a legegyszerűbb megoldani ha fix IP-t adsz minden eszközödnek. Windowsos gépen vezérlőpult > hálózati és megosztási központ > a "kapcsolatok:" utáni kék szövegre katt (hálózatod neve) > tulajdonságok > az ablakban lepörgetsz az aljára a TCP/IPv4-hez és ráklikkelsz, majd a tulajdonságokra > következő IP cím használata

IP: 192.168.0.111 mondjuk (az utolsó 3 számot te találhatod ki). A 3. egység vagy 0 vagy 1, a router alján meg tudod nézni.

gateway: 255.255.255.0, ezt ki is tölti magától

átjáró: a router címe, ez vagy 192.168.0.1 vagy 192.168.1.1, az alján rá van írva, nézd meg.

Okézz le mindent, és fix is az IP. Ezt csináld meg az összes gépeden, az IP végét variálva. Mondjuk az első 111, a második 112, harmadik 113.

2015. márc. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!