Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Legálisan én tölthetek fel...

Legálisan én tölthetek fel lyrics videót egy számhoz youtubra?

Figyelt kérdés
Szeretnek csinalni egy lyrics videot egy szamhoz csak gondolom letiltanak. Vagy en nem tudom ez hogy mukodik valaki elmagyarazna? Koszi elore is:)
2015. febr. 28. 17:35
 1/3 anonim ***** válasza:
A szerzői jogi törvény szerint saját használatra letölteni szabad, feltölteni viszont egyáltalán nem. Hogy lesz-e bármi következménye, azt nem lehet megjósolni. Ha nem élet-halál kérdése, akkor szerintem inkább ne csináld, mert magaddal szúrsz ki, ha véletlenül rosszul sül el. Bárki bármilyen zenének megtalálja a szövegét, ha rákeres.
2015. febr. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az előttem válaszolo teljes mértékben hüéyeséget írt. Nekem több számom,lrycs-om fent van youtube-on és a letiltást semmien formában nem tapasztaltam lealábbis egyes videóknál észreveszi hogy més kezeli a haganyagot pl SONY de ennyi a video elerheto es lejátszható szöveggel elintézi én még nem találkoztam hogy egy zenét globálisan letiltsanak gondolom erre gondoltál te.Nyugodtan készits minnél jobb videót és oszd meg a linkjét :D
2015. febr. 28. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"Az előttem válaszolo teljes mértékben hüéyeséget írt."


Komolyan?

[link]


Ha éppen nem tesznek ellene semmit, az nem jelenti azt, hogy nem is tehetnének. Ha kinyírsz valakit, és nem kap el a rendőrség, akkor az legális volt?

2015. febr. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!