Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem jó a router?

Miért nem jó a router?

Figyelt kérdés
T-mobile-os modem van nálunk, ami egyben router is. A géphez vezetékkel van csatlakoztatva, és azzal nincs is gond viszont Wifivel néha tudok rá kapcsolódni, néha nem. Sem a telefon, sem a tablet nem találja meg. Ha az oldalán lévő gombbal ki-be kapcsolom akkor néha jó szokott lenni. De gondolom ez nem valami jó megoldás. Mit lehet tenni?

2015. febr. 27. 18:31
 1/4 A kérdező kommentje:
Vagyis T-home-os.
2015. febr. 27. 18:33
 2/4 anonim ***** válasza:
Talán olyan csatornán megy, amit a környéken sokat használnak, és a sok eszköz zavarja egymást, interferencia van. A kezelőfelületre belépve és a wifi csatornát átállítva egy kevésbé forgalmasra elvileg megoldódik. Részleteket ne kérdezz, nem vagyok T-s.
2015. febr. 27. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát sajnos én nem nagyon értek hozzá, de azért köszi! Amúgy az elején, amikor beszerelték ezt, nem volt semmi ilyen gond.
2015. febr. 27. 18:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos t home routereket általában a zte gyártja, ami nem a legmegbizhatóbb. Szerintem jelents be nekik, hogy nem müködik rendessen!.
2015. febr. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!