Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lenne két kérdésem a facebookk...

Aladar12 kérdése:

Lenne két kérdésem a facebookkal kapcsolatban (többi lent)?

Figyelt kérdés

A facebook mi alapján pakolgatja a kit ismerhetek fül alá az embereket?

Azt megfigyeltem, hogy kb másfél-két hetente frissül, de gyakran olyanokat rak be, akikkel se közös ismerős, se közös lakhely, iskola nincs.


A második, hogy a chaten mi alapján rakosgatja az ismerősöket?

Addig oké, hogy a pár leggyakoribbat felülre teszi, de sokszor betesz közéjük olyat, akivel egyszer beszéltem 2 mondatot. És van fordítva is. Akivel gyakran beszélek azokat berakja azok közé, akikkel még csak nem is beszéltem.


2015. febr. 22. 17:26
 1/3 anonim válasza:
Az élet nagy kérdései....
2015. febr. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem az élet nagy kérdése, csak idegesít, hogy kirak olyan embereket, akik létezéséről se hallottam és tudni akarom miért.

vagy benned nincs meg az, hogy tudni akarod mi folyik körülötted és miért?

2015. febr. 22. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:

200millió kérdés van már itt is...mért érdekel ennyire? vedd úgy, hogy véletlenszerűen és kész?


vagy megnyugszol, ha azt mondjuk, hogy a facebook kémkedik utánad, túrkál az emberek gondolatában, és amikor te x emberre gondolsz, akkor annak a profilját odarakja...?

2015. febr. 22. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!