Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nem tudom telepíteni az Adobe...

Nem tudom telepíteni az Adobe Flash playert. Megoldás?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az Adobe Flash telepítése során.

Szóval letöltöttem az eredeti oldalról utána telepíteni próbálom, viszont itt a gond! Elindul a telepítő de SEMMIT nem csinál... Tehát nem jön be semmi csak egy fekete ablak, és nem csinál semmit...

Lenne erre valami megoldás? Vagy Flash nélkül maradok ? :C

Windows 7 Ultimate 32-bit

Előre is köszönöm a válaszokat



2015. febr. 21. 23:48
 1/5 csacsi2 ***** válasza:

töröld uninstall után a megmaradt mappákat, vagy használj uninstallert (pl totaluninstall,uninstalltool,revo uninstaller...)

C:\Windows\SysWOW64\Macromed\Flash

%appdata%\Adobe\Flash Player

%appdata%\Macromedia\Flash Player


mms.cfg fájl miatt előfordulhat hogy nem települ fel.

használhatod a saját uninstallerét is:

[link]

2015. febr. 21. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 donfetibo ***** válasza:
Menj az oldalára, húzd le de ott állítsd be kézzel, hogy milyen böngészőm milyen op.rendszere 32 vagy 64bitesre és nem tudom, hogy Firefoxot-e használsz (nem írtad) de amikor telepíted akkor kapcsold ki a firefoxot vagy amit használsz és úgy telepítsd és ha kész indítsd és mennie kell!!!
2015. febr. 22. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Szia.


Próbáld meg off line telepitővel : [link]


IE-hez : [link]

Többi böngészőhöz : [link]


Sok sikert.

üdv.

2015. febr. 22. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
coopper nagyon szépen köszönöm BEVÁLT :D ! Sajnos az előző kettő nem vált be:/ De KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!
2015. febr. 22. 17:40
 5/5 csacsi2 ***** válasza:

Én mindig offline telepítőt használok, onlinével csak a baj van. Az offline telepítő tartalmazza az összes fájlt és nem szólhat közbe egy esetleges hibás letöltés ill uninstallert is tartalmazza. Amúgy a hivatalos oldalán írják a mappa törlését és külön letölthető (gyári) uninstallert.

Amennyiben az mms.cfg fájlban az SilentAutoUpdateEnable=0 és AutoUpdateDisable=1 érték van megadva akkor sem telepíti.

2015. febr. 22. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!