Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Feltörték a steam accountom,...

Feltörték a steam accountom, mit csináljak?

Figyelt kérdés
Egyszer csak akarnék belépni az accountomba és nemtudok (hibát ír ki). Mondom jó máskor is volt hogy bugolt újra indítom a gépet hátha. Probálok belépni ugyanugy szar. Szoval megprobaltam felhasználó és jelszó emlékeztetőt küldeni az e-mailemre hátha hulye voltam és elfelejtettem valamelyiket. Viszont itt volt a bökkenő. Felmentem az e-mail címemre és az összes beérkezett üzenet kivolt törölve pedig 1 hete kb. jópár volt, és nemis jött meg az emlékeztető se, pedig azon az email-en regisztráltam. A steam guard is bevolt kapcsolva a profilon szoval rohadtul nemtudom mi történhetett. Ha valamit esetleg tudtok ajánlani pls írjatok.

2015. febr. 19. 13:19
 1/3 Tengor ***** válasza:

Az e-mail jelszavadat találták ki, a Steamre pedig csak beléptek.

Szedd össze a dobozos játékaidat, és az azokban lévő kulcsokat és készíts róluk egy fényképet! Majd írj a supportnak, hogy mi történt, írd meg az adataidat, küld el a képeket, aztán reménykedj!

2015. febr. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors válaszodért :)
2015. febr. 19. 14:32
 3/3 anonim ***** válasza:
Közben nem árt a vírust se letakarítani, ami ellopta a jelszavaidat.
2015. febr. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!