Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A számítógép bekapcsolt...

A számítógép bekapcsolt állapotban sokat fogyaszt?

Figyelt kérdés
Nem a laptora gondolok.
2010. febr. 12. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:

Egy kocsi 100 km-en sokat fogyaszt?

Ez kábé ilyen kérdés. Megkérdezem, honnan a fenéből tudnánk, hogy milyen géped van? (táp, monitor, egyebek)

2010. febr. 12. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Attól függ ha használod is vagy csak úgy 1 magába elvan.



Náélam pl egésznap megy (éjjel nem) mert ha jól tudom a géponek nem jó a ki bekapcsolatás.


Ha nem használom félóra múlva kikapcsol a monitor. (vagy nem kikapcsol hanem készenlétbe helyezi magát .

2010. febr. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

60-250W

Elég sokmindentől függ, pl magától a konfigtól, de a felhasználás módjától is (mennyire van terhelve), energiatakarékossági funkciók, stb...

2010. febr. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az se mindegy hogy egy merevlemez van benne vagy kettő, CD hány van benne van e plusz hűtő? A merevlemezek pld forognak ha nem dolgozol akkor is.
2010. febr. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

.



Ha tudsz angolul akkor magad, ha nem akkor kérj meg valakit, hogy töltse ki ezt az adatlapot, ami alapján megtudhatod mennyit fogyaszt a géped.


[link]



.

2010. febr. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

09:09


Jól tudod, mert ha bekapcsolod melegszik, ha kikapcsolod akkor meg hűl a gép.

És melegedésnél kicsit megnagyobbodik (szabad szemmel nem látszódik), aztán visszazsugorodik.

Ami természetesen nem valami jó a gépnek, tehát előbb-utóbb minden gép tönkre fog menni, de azért ez nem olyan rövid idő.

Nekem 7-8 éve van meg a gépem, elég sokat megy, bár általában egyszer kapcsolom be egyszer ki, de még nem ment semmi sem tönkre.

2010. febr. 12. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én a winchester-ről tudtam hogy annak nem tesz jót a ki bekapcs.
2010. febr. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!