Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook üzenet: Telefonról...

Facebook üzenet: Telefonról azt jelzi, hogy elolvasták, de számítógépről pedig azt, hogy nem! Hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Mi van ilyenkor? Látta vagy sem??

2015. febr. 16. 11:20
 1/10 Tengor ***** válasza:

A PC nem kapta meg a visszaigazolást az elolvasásról, ezért jelzi nem olvasottnak.

Elolvasták.

2015. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Értem. De akkor már nem is fogja felhozni neki gondolom mégegyszer? Hajnali 4-et ír, elvileg akkor olvasta. Most akkor vagy nem volt kedve válaszolni vagy nem is akar :D
2015. febr. 16. 11:25
 3/10 Tengor ***** válasza:
Esetleg kérdezd meg tőle és ne holmi flag-ek alapján próbáld kitalálni, hogy mi is akar...
2015. febr. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

> Hogy lehet ez?

Úgy, hogy semmi sem tökéletes. A Facebook sem. Emberek alkották ezt is.

2015. febr. 16. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Olvastam olyat is, hogy ha megjelenik a "látta", majd eltűnik, akkor törölték az üzenetet. Ezeknek van valóságalapja?

Igazából csak egy gratuláció volt, ezért nem gondolnám, hogy ne akarna válaszolni. Csak már nem első eset, hogy ilyen jelenséggel találkoztam, hogy telóról azt mutatja, hogy elolvasták, míg gépről nem.


Ha elolvassa, de azt követően visszaállítja, mintha nem olvasta volna (mert pl. később akar válaszolni stb.), akkor az is okozhat ilyen zavart?

2015. febr. 16. 11:42
 6/10 anonim ***** válasza:

Mióta van bekapcsolva a pc?

Ha nem frissíted, akkor nem mindig jelzi, hogy elolvasta.

Nálam van olyan, hogy a pc-n több fülön meg van nyitva a face, az egyiken jelzi, a másikon nem.

Ha frissítem, akkor már az is mutatja.

2015. febr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

A gép egész hétvége alatt ki volt kapcsolva, mivel a munkahelyi gépemen néztem meg reggel, az üzenetet pedig még az otthoni gépemről küldtem tegnap este. Az jelenleg is ki van kapcsolva.

Itt a böngészőt már újraindítottam, kiléptem faceből és vissza és még most sem mutatja gépen olvasottnak.

2015. febr. 16. 12:04
 8/10 A kérdező kommentje:
És most néztem meg egy másik böngészőből is, se a Chrome, se a Mozillában nem mutatja olvasottnak.
2015. febr. 16. 12:11
 9/10 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy direkt visszaállította nem olvasottra, vagy azért, hogy ne tudd, hogy olvasta, vagy azért, mert később akar rá válaszolni és ne feledkezzen meg róla.

Lehet, hogy a messengeren keresztül ez nem működik, csak a pc-n.

2015. febr. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Hát nem tudom, majd kiderül... vagy nem :)

Azóta ellenőriztem a telefonomon is több böngészőt, gépen is három böngészőn, egyiken se mutatja, hogy megnézte volna, csak telefonon a facebook messenger írja, hogy látta...

2015. febr. 16. 13:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!