Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Steam játékokhoz mekkora...

Steam játékokhoz mekkora sávszélesség szükséges, illetve ajánlott?

Figyelt kérdés
A rendszerkövetelményeknél csak annyi van, hogy Broadband Internet Connection. Ez meg csak annyit jelent, hogy szélessávú, de gondolom, nem mindegy, hogy 10 Mbps vagy 100 Mbps. Bár az is lehet, hogy tévedek.

2015. febr. 13. 14:17
 1/8 Tengor ***** válasza:
Játékonként változik.
2015. febr. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ping az érdekesebb, szerintem egy fél megaBÁJTos net simán elég.
2015. febr. 13. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Akkor azt jól sejtettem, hogy nem minden játékhoz ugyanolyan net kell, csak ezért nem értem, hogy miért nem írják a rendszerigényhez valamilyen adatát (Mbps vagy ping).
2015. febr. 13. 17:15
 4/8 Tengor ***** válasza:

Persze, hogy nem mindegyikhez azonos sebesség kell. Van, amihez nem is kell, ha játszani szeretnél vele.

Mobilnettel nem nagyon fogsz játszani.

Melyik játékról van szó?

2015. febr. 13. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Konkrétan a Dragon Ball Xenoverse, de mivel még nem jelent meg, ezért ehhez hasonlóaké.
2015. febr. 13. 21:58
 6/8 Tengor ***** válasza:

Konkrét sebességet nem találtam. Single és egy gépes multihoz nem fog kelleni net valószínűleg, vagy csak minimális.

Ha on-line akarsz multizni, ahhoz pedig valamilyen vezetékes kell, hasra ütve 5-10 Mbps már bőségesen elég.

2015. febr. 13. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%
Amúgy van választási lehetőséged, akkor ne UPC-t válassz, mert rosszakat hallok róla.
2015. febr. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszokat. Csak már várom a játékot és Steamen még nem vettem, úgyhogy kíváncsi voltam erre, mert a többi adatait már tudtam.
2015. febr. 14. 12:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!