Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ellopták a steam profilomat?...

Ellopták a steam profilomat? Ma újra raktam a gépet be akarok lépni a szokásos küldünk egy üzenetet szöveg jött aminek meg kellet volna érkeznie az emailemre e helyett nem kaptam semmit . Ez most mért van?

Figyelt kérdés

2015. febr. 10. 17:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

a) a spam mappában van

b) elfelejtetted a jelszavad, vagy mi?

2015. febr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
nekem hotmailem van hol keresm a spam mappát? nem felejtettem el csak amikor újra rakom a gépet mindig kér ilyen hitelesítő kódot és most nem akarja elküldeni próbáltam már email meg steam név meg bejelentkező név semmire nem reagál.
2015. febr. 10. 17:52
 3/11 A kérdező kommentje:
valami segítség még?
2015. febr. 10. 18:18
 4/11 anonim válasza:
lehet hogy a steam sz*r ma...nekem is hotmailem van és amikor a csere megerősítésekről kéne e-mailt küldenie nem kapok semmilyen üzenetet se
2015. febr. 10. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
frankó akkor karbantartás alatt van megnyugodtam hogy nem lopták el köszi az infót :)
2015. febr. 10. 19:02
 6/11 anonim ***** válasza:

Jó már azóta?


Nekem Win7 64 Bit telepítése után volt ilyen bajom. Az volt a baj, hogy a C meghajtóra telepítettem a Steamet. Újraküldtem magamnak vagy 20-szor a kódot.. 1 sem érkezett meg!

Utána újraraktam a D-re. Egyből megkaptam a kódot.. (utána még 1 héten keresztül kaptam az emaileket a steamtől, a kódokkal együtt.. :D)

2015. febr. 10. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
most ne csesz ki velem hogy lehet a telepítés nem tetszik neki ???????XD hát előtte is 1 meghajtóra raktam fel mert nincs kedvem particionálni meg nem vok ilyen rinya gép hogy jaj újra kell rakni a gépet hűt újra rakom ha ezen múlik még1xer csak azért mi ez már :DD
2015. febr. 10. 19:54
 8/11 anonim ***** válasza:

Érdemes amúgy partíciót csinálni, meg nem nagy dolog.

Próbáld meg, nekem bejött!

2015. febr. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
igen de most gondolkodtam és a kódot az mindenképpen ki kellene küldje néztem laptopon is az emailem oda sem küldi. most akkor ha én újra rakom a gépemet gyakorlatilag semmi sem változna.::/
2015. febr. 10. 20:54
 10/11 anonim ***** válasza:
Laptopodról küldted az steam kódot az emailedre?
2015. febr. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!