Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tüntethetem el ezt a...

Hogyan tüntethetem el ezt a nyomi Webssearches keresőt?! Én csakis a Google-t szeretném használni, miért nem tudom a másikat törölni?

Figyelt kérdés

Azon már többször túljutottam, hogy a keresési beállításokból töröltem és a gépről is. Egy napig nem is láttam. De most megint ott van. Mit erőszakoskodik itt ez?

A Google-t adja induló ablaknak, de ha oda írok valamit, már akkor is ez a másik keresi. A jobb felső kereső dettó.



2015. febr. 9. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Először is uninstall.

Aztán távolítsd el a böngésződből is egy resettel.

Végül telepíts, vagy ha van, futtasd a vírusírtód.

2015. febr. 9. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi, ezeket mind végigcsináltam, akkor nem láttam.

Arra gondolok, hogy akkor mászik vissza ha valamit letöltök, vagy megnyitok. De nem tudom, mi lehet az.

2015. febr. 9. 14:42
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!Először anti malwabare-t telepítsd az meg fogja találni.

Utána(Nem kötelező de jól jön)Avast antivírust telepítsd az elintézi a maradék szemetet amit a websseraches feltelepített.(avastnál böngésző takaritást is végezz a végén!)

Én igy tüntettem el már 4 esettel

2015. máj. 31. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!