Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » µBit torrent oldalról mi...

µBit torrent oldalról mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

2015. febr. 6. 20:44
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

ha erre gondoltál: [link]

akkor én sokkal jobban szeretem ezt: [link]

vagy ezt: [link] (jelenleg ez van)

2015. febr. 6. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

[link]

erre gondoltam :)

2015. febr. 6. 20:52
 3/9 anonim ***** válasza:
0%
Az a véleményem, hogy normális magyar torrent oldal jelenleg egyedül egy van, az nCore, a többinek semmi értelmét nem látom, méretben közel sincsenek ehhez. Még a BeLoad volt jó, amíg normálisan működött, bár már szerintem egyáltalán nincs, meg esetleg még a Majomparádé.
2015. febr. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

Az ncore a legjobb..A majomparádé hamar megszabadult tőlem.:D.Beload és az Ztacker az nem a legjobb.

Régen volt uBit csak seed hiányában kiraktak.:D

2015. febr. 6. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 donfetibo ***** válasza:
0%
Nekem személy szerint semmi gondom a UTorrentel, legalábbis jelenleg! Igaz valmikor 1 8-10GB-os cuccot letölt 2 óra se alatt, valamikor meg várok valamire már fél éve és 600MB az egész!
2015. febr. 7. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
88%

Szövegértelmezésből, mindenki 1-es.


Nekem ezzel az oldallal semmi bajom. Sok aktív torrent és felhasználó van. Szimpatikus a staf. Kevés a reklám. Hangulatos a dizájn. A fontosabb torrentek hamar felkerülnek. Persze, nyilván nem egy nCore, de nem is ez a kérdés (ahogy nem is az µTorrentről szól). A "közép-kategóriás" trackerek közt az egyik legjobb. Nekem, 10 pontból 7-es.

2015. febr. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

"Szövegértelmezésből, mindenki 1-es. "


Itt egyedül neked egyes, ugyanis mindenki megemlítette a véleményét erről a noname valamiről :)

2015. febr. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
90%

OFF

Kedves #7:


Az 1., és az 5. válaszoló félreértette a kérdést, és az µTorrent kliensről mondta el a véleményét.


A 3., és a 4. válaszoló inkább az nCore-t dicsőítette, a konkrét kérdésre nem igazán, vagy egyáltalán nem válaszolt.


Egyedül te adtál a kérdésre elfogadható választ, mikor így jellemezted a kérdés tárgyát: "...erről a noname valamiről". Ezen válaszodra meg annyit reagálnék, hogy azoknak, akik nincsenek fent nCore-on, nagyon is van értelme a többi noname trackernek. Mindenki nem tud bejutni az első három prémium kategóriás magyar trackerre. Így "kénytelenek" beérni egyéb torrent oldalakkal. A µBit pedig a felső-közép kategóriás magyar trackerek között is kiemelkedő.


Ahogy az előző válaszomban is írtam: "Persze, nyilván nem egy nCore, de nem is ez a kérdés (ahogy nem is az µTorrentről szól)." Az nCore a legjobb magyar tracker, ez köztudott/ nyilvánvaló. Nem kell savazni azokat, akik nincsenek bent - ezzel nem leszel sem menőbb, sem jobb az embertársaidnál, max. kiváltságosabb, mert jobb kapcsolatokkal rendelkezel.


Szóval a válaszodban tőlem kiemelt idézet rád is vonatkozik.

2015. febr. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jól van akkor, jó hogy már megtanított az internet, hogy hü.lyékkel ne álljak le vitatkozni....
2015. febr. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!