Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Napi 10órát ülök a gépem...

Napi 10órát ülök a gépem elött, meg netezek, ez már függöség?!

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 12:49
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát ha mással nem foglalkozol, nem mész ki a szabadba, nem találkozol a barátaiddal akkor bizony függőség...
2010. febr. 9. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze, mindenképpen az, csak ha mindezt a munkahelyeden teszed, mint én, akkor azt "workaholic"-nak hívjuk, és lehet érte fizetésemelést kérni* a jobb munkáltatóknál. Ha otthon teszed, vagy egyéb, improduktív helyen, akkor meg nem. (*Aztán vagy adnak, vagy nem.) :)
2010. febr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha nem bírnál ki nélküle 1 napot, akkor szerintem az, ha csak unatkozol, és nem tudsz semmit sem csinálni, akkor az.
2010. febr. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
sztem ja, mert én ha akarok se tudok 2,5-3 óra hosszánál többet a gép előtt ülni
2010. febr. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
elkeserítö válaszok..jah sokat ülök itt...de nem munkamiatt..hanem mert elvagyok...csak a bnömmel találkozgato..a haverjaimmal szétment a kapcsolatom..bizonyos okok miatt és nem ez volt a baj a gépezésmeg ilyenek..ez csak utána jött h elváltak utjaink..de remélem nem örökre...azota kockulok...
2010. febr. 9. 21:36
 6/8 A kérdező kommentje:

de rossz itt..olyan magányosnak érzem magam...anyám is bejön a szobába hozzám se szol se semmi..a melo meg össze se jön..micsináljak..

a bnöm más kérdés mert vele szivesen vagyok..de nem pesti hétvégénte látom csak vagyok vele..de amint sikerülegy melo..összeszedek egy kis pénzt..és már ittse vagyok..véget vetek ennek az életvitelnek

2010. febr. 9. 21:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Melóért ki kell mozdulni,másképpen kérdés mikor pottyan az öledbe,ha pottyan (:
2010. febr. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát keresgélek...ugy is vége lesz ennek..
2010. febr. 10. 13:03

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!