Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehetne az Internetet...

Morec76 kérdése:

Hogyan lehetne az Internetet eljuttatni "A" pontból "B" pontba?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy az internetem néha lassú (ezt úgy értem, hogy ha játszok akkor gyakran csinálja azt, hogy gondol valamit és a pingem 500+ lesz ) Azt szeretném csinálni, hogy ha jól tudom akkor van egy olyan megoldás, hogy valamilyen kábel hosszabbítóval el lehetne juttatni a gépemig. Családi házban lakunk és úgy van, hogy a földszinten van a Internet adapter és az én gépem pedig fenn az emeleten. Akkor a kábelt fel kellene juttatni a lépcsőn. Amikor még nem volt fenn a gépem akkor nem csiinálta azt , hogy egy pillanat alatt 500-as pingem lett. ( Eddig az internet Wi-Fi-ről ment)

2015. jan. 24. 16:59
 1/4 anonim ***** válasza:
0%

Veszel egy elegendő hosszú utp kábelt, és szépen összekötöd a géped a router-t a gépeddel.

Bé megoldás: lecseréled a fos tplink routert egy linksys-re.

2015. jan. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ha lecserélném a router-t linksys-re akkor az mit segítene nekem?
2015. jan. 24. 17:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Routertől gépig UTP kábel (CAT6 minimum ajánlott). Ha elegánsak akartak lenni, akkor falban vagy kábelcsatornában vezethetitek.
2015. jan. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Emberek ***** válasza:

Miért jobb egy linksys?

Otthoni, irodai felhasználásra jobb a TP-Link, jobb áron jobb hardvert kapsz, mint bármelyik másik gyártótól

2015. jan. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!