Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy adott böngészős játéknál...

Egy adott böngészős játéknál kitiltottak. Van-e bármilyen lehetőség, amivel személyesen oldhatom fel a tiltást? (bővebben lent)

Figyelt kérdés
955 napig vagyok blokkolva még, van e rá lehetőség, hogy megbolondítsam valahogy a rendszerüket, hogy azt higgyék, hogy letelt a 955 nap, vagy valami hasonló dolog, amivel meg lehet kerülni a bannt?
2015. jan. 21. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Nincs.
2015. jan. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Igen, várj 955 napot, arra nem számítanak és már bent is vagy.
2015. jan. 21. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Függ a játéktól. Ha valami gyenge minőségű játék és a kitiltást a te gépeden tárolja süti (cookie) formában akkor annak a törlésével. Mivel ez a játékok 0,01% ezért nagy a valószínűsége hogy a kérdéses játék a szerverükön rögzíti a bann-t. Így te nem sokat tudsz tenni.
2015. jan. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
új account?
2015. jan. 21. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
3 évnyi fejlődés, top 3. helyezés, nincs kedvem újrakezdeni..
2015. jan. 22. 12:30
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi a frac miatt tiltottak ki?!! >(
2015. jan. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Túl jó volt, manapság márt ezér is tiltanak
2015. jan. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
amúgy igen, nem költöttem rá pénzt.. mindemellett ott voltam, ahol a többi pénzeszsák..
2015. febr. 6. 23:04

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!