Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyen probléma, vírus ez,...

Milyen probléma, vírus ez, ami ilyet csinál? Hogy lehet eltüntetni a gépről újratelepítés nélkül?

Figyelt kérdés
Tegnap bekapcsoltam a gépet és mikor böngészni kezdtem a neten akkor a szövegben sárga háttérrel, aláhúzottan jelent meg néhány szó. Majd minden oldalon volt egy jó pár ilyen. valami linket ad be ami mindenféle oldalra irányít át. meg jön egy csomó felugró hirdetés annak ellenére hogy adblock is van a gépen. (bekapcsolt áll.-ban)Mit kaptam már megint? Nem lett letöltve, amivel vírus jöhet. Mit csináljak hogy eltüntessem ?
2015. jan. 18. 13:47
 1/4 A kérdező kommentje:
a net is lelassult ettől a valamitől.
2015. jan. 18. 13:49
 2/4 A kérdező kommentje:
jobban mondva a böngésző nagyon akadozó.
2015. jan. 18. 13:50
 3/4 anonim ***** válasza:
futtasd átt vírusirtóval a géped,ha nem talál semmit töröld a böngészödet és telepítsed újra.
2015. jan. 18. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
neked ez kell, futtasd le, és aktiváld a 30 napos próbaidőt, miellőt elindítanád az ellenőrzést : [link]
2015. jan. 18. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!