Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet hogy délutánonként...

Mitől lehet hogy délutánonként nincs internet?

Figyelt kérdés
Kb. Másfél hete a számítógépemen minden nap körülbelül délután 1 órától 6-7ig nincsen internet. Windows 8am van, és a hálózatnál azt jelzi hogy csatlakozva vagyok, de semmilyen program ami internetet használjuk (böngésző, skype) nem működik. Próbáltam a Windows hibaelhárítását, mert régebben segített már párszor, de miután lefuttatom, az írja hogy a modemet indítsa újra. Ezt is mentettem már nagyon sokszor, a gépet is újraindítottam, de ebben az időintervallumban semmi nem segít... És a legfurább, hogy a lakótársam laptopja, meg a telefonok wifin keresztül tökéletesen működnek. Csak az én gépem nem, ami kábellel csatlakozik.

2015. jan. 17. 13:19
 1/1 anonim ***** válasza:
Kérd meg a szobatársad,hogy ne szopasson tovább és vegye ki a korlátozó rule-t a router tűzfalából.
2015. jan. 17. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!