Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Chorme böngészőben, google-on...

Chorme böngészőben, google-on a keresés nem magyar. Hogy állítsam be?

Figyelt kérdés

Újratelepítettem a gépet, majd mikor a chrome-ot felraktam és a google-ba keresnék valamit, elfelejti hogy be vagyok jelentkezve, és az eddigi magyar dolgok, pl. Internet, képek, videók, térkép, mind angolra változik.


Megnéztem nincs semmilyen bővítmény, vagy program a gépen ami megváltoztatná. Magában a google beállításaiban is a magyar van kijelölve mint keresési találatok. Újra is telepítettem de nem oldotta meg.


Így kéne kinéznie: [link]

Ehelyett ilyen: [link]


2015. jan. 17. 11:52
 1/4 anonim válasza:
ugyanez van nálam is....én nem telepítettem újra,csak lefrissült a gép magától és azóta ilyen a chrome..firefoxon normális a google,de én chromet használok,és nem is tudnék áttérni.. nem értem mi a probléma,szólj ha megtaláltad a megoldást!
2015. jan. 18. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
ráadásul nem is azzal van a baj,h angol ez a része,de nem is keres normálisan..
2015. jan. 18. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem másnapra megjavult magától. Nem tudom miért csinálta ezt. 1 napig volt ilyen egy chrome újratelepítés, és egy gép restart útán helyreállt. De hogy miért volt ilyen.
2015. jan. 19. 00:46
 4/4 A kérdező kommentje:
Majdnem 2 hét telt el és ismét ez a probléma. Ahogy megjavult úgy elromlott megint.
2015. jan. 31. 10:59

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!