Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az iphone 3g nem tudok csatlak...

Az iphone 3g nem tudok csatlakozni az othoni netre, azt írja ki, hogy Unable to join the network? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Az iphone 3g 16gb-l nem tudok rákapcsolódni az othoni netemre. Beírom a WPA2 kódot ami csak számokból áll. /Dlink wifirouterem van/

AZ irja ki, hogy Unable to join the network´dlink´. A szomszéd wifijere ratudtam kapcsolni,neki nincs lekódolva.

Beállitásoknál / Advance /Halozat/ Lealsó menűpont /nekem Obnovit - azt hiszem angolul Reset / Reset halozat,wifi - igy probaltam resetelni ,de semmi valtozás.

Kerestem a neten,de csak ilyeneket találtam -az a baj vele ,hogy angol és nem értem:

[link]

Talán a kódal van a gond,vagy az a 802.11b/g?


2010. febr. 7. 12:03
 1/5 anonim ***** válasza:
miért kell neked ilyen bonyolult kód? wpa2? egy sima is elég lenne pl. csoki... gondolom a szomsédaid szabad idejükben nem a te wifidet törögetik...
2010. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem is volt hasonlo gondom szinten dlink cuccal, igaz nekem nem iphone volt hanem pda de ugyenez a csel volt csak nekem rakacstlakozott de mast semmit nem tudtam elinditani, ami halozatrol ment, a megoldas az volt hogy 802.11.b/g -t atalitottam 802.11g -re (biztosan at lehet) es ugy mar minden mukodott. - meg ne kerdezd miert - elmeletileg az elozo belaitassal is mennie kene de megsem tette, es nem igazan tudtak megmondani hogy miert, mar akitol kerdeztem, sok sikert hozza.
2010. febr. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

12:12 kérdezném

Miben állítottad át a pda-ban vagy a routerban ? Mert nálam is gond van.

2010. febr. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

ha lekapcsoltam a kodolast akkor felment a netre es a WPA-PSK kodolasnal is jo mar idaig.

KOSZI A VALASZOKAT

2010. febr. 7. 19:42
 5/5 anonim ***** válasza:
az elozonek irom, hogy a routerbe alitottam at pdaba nem is lehet nalam
2010. febr. 7. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!