Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van még szerintetek olyan...

Van még szerintetek olyan ember aki Internet Explorert használ?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 20:14
 1/9 anonim ***** válasza:
57%
Idönként igen, mert van olyan oldal, ami csak ott müködik rendesen.
2015. jan. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 miért.én? ***** válasza:
Az "IE" a nagyok böngészője. ;)
2015. jan. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

[link] (és itt feltehetően alulreprezentált, tekintve, hogy w3schoolst főleg webfejlesztők látogatják).

De IE pl nagyvállalatoknak jobban megfelel, mint a többi, mert központilag adminisztrálható (illetve sok helyen legacy webalkalmazások ezen futnak csak).

2015. jan. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 P.O.C. ***** válasza:
100%

Igen, sajnos még mindig van olyan idióta fejlesztő, aki még nem lát túl ezen. A múltkor pl. egy IP kamera rendszert telepítettem, és a kamerák beállításai csak ezen voltak voltak hajlandók megjelenni normálisan.


Egyébként böngészésre az esetek 90% -ában Google Chrome -ot használok.

2015. jan. 15. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
42%
Elég sokan használják, aki nem ért a számítógépekhez, és alig használja, annak sosem fog eszébe jutni, hogy valami működőképesebb böngészőre lenne szüksége, hanem megelégszik az Internet Explorerrel.
2015. jan. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
72%

Elolvastam a hozzászólásokat, jót mosolyogtam... :-)


1.: én szoktam fejleszteni weboldalakat, általában kipróbálom a projektet a három legismertebb bőngészőn (IE, FF, GC) legalább...


2.: Érdekes tapasztalataim vannak, és végül azt kell mondanom, hogy az IE a legjobb...


3.: A FireFox-tól mindenki eldobja az agyát, mert gyors, nos láttam én olyan gépet, amin alig bírtam kivárni, hogy egyáltalán megjelenjen... :-)


4.: A GoogleChrome is érdekes, nem egy gépen tapasztaltam, hogy mikor feltelepítem, az egyik viruskereső máris trójait talál benne, és ettől mindig tetű lassan indul el... :-)


5.: Nem tudok olyan dolgok megemlíteni, ami ne futna mindegyik böngészőn! Maximum a fejlesztők szeretnek egy böngészőt és arra optimalizálják az alkalmazásukat... :-)


6.: mindenki elmagyarázza, hogy ő maga miért szereti az XY böngészőt és miért szar egy másik... :-)


7.: Én mindegyikről tudok mondani jót is meg rosszat is. De inkább fejlesztek rájuk! :-)

2015. jan. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 T/Z ***** válasza:

"A FireFox-tól mindenki eldobja az agyát, mert gyors, nos láttam én olyan gépet, amin alig bírtam kivárni, hogy egyáltalán megjelenjen..."


Ez így van, Pentium 4-eseken szó szerint egy örökkévalóság, mire elindul, (utána már nincs vele gond).


Reklámblokkolót IE-re sokáig nem lehetett rakni, ezért nem csoda, ha más böngészők terjedtek inkább.


Az IE a Windows (Intéző) része, ezért is éri be kevesebb erőforrásssal, mivel gyakorlatilag már ott van a "háttérben".


Egy webfejelsztő kénytelen úgy optimalizálni az oldalát, h a 3-4 ismertebb böngészőn jól fusson, különben nem rendelnek tőle több munkát. :))

(Az csak néhány IT oldal engedheti meg magának, h kiírja lábjegyzetbe, h a weboldal mittudomén Operára van optimalizálva.)


Ettől függetlenül folyamatosan futok bele olyan esetekbe, h bizonyos weblapok nem jelennek meg jól egyes felhasználóknál, és mit ad Isten, rendszeresen kiderül, h Explode.. khmm.. Explorert használnak. :/

2015. jan. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
egy modern IE semmivel sem rosszabb, mint a Firefox... ma már az kezd a webfejlesztők rémálma lenni
2015. jan. 16. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Alapból ott van az operációs rendszerben, amíg nincs fent a Mozilla Firefox, addig ezzel töltesz le mindent. Egyébként sokáig a Firefox volt az alapértelmezett böngészőm, ma már inkább letöltésekhez használom (Adobe Flash Player, mert a Chrome-t nem lehet a beépített Flash Player miatt). Vagy olyan oldalakhoz (Mult-kor), amelyet nem tölt be a Chrome. De elég lassú a Chrome-hoz képest a Firefox.
2015. jan. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!