Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Wifi jelet szeretnék elérni...

Wifi jelet szeretnék elérni telefonokon és egy asztali PC-n amiben nincs wifi adapter és gyenge a jel! TP-Link TL-WA750RE jó lenne erre a célra?

Figyelt kérdés

Wifi jelet szeretnék elérni telefonokon és egy asztali PC-n amiben nincs wifi adapter éls gyenge a jel.


Néztem a TP-Link TL-WA750RE jelerősítőt.

[link]


Ez megoldaná hogy etherneten a PC-re wifin a telefonokkal csatlakozzak egyszerre? Vagy egyszerre nem megy?


2015. jan. 14. 10:34
 1/5 anonim ***** válasza:

Az asztali PC-hez is kellene egy wifi adapter!

[link]

2015. jan. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Egy Asus RT-N12D1 típusú routerrel meg tudom oldani hogy ne kelljen venni usb wifi sticket?


[link]

2015. jan. 14. 13:24
 3/5 P.O.C. ***** válasza:

Szóval ha jól értem, akkor nincs saját vezetékes internet előfizetésed, és valaki wifijén akarsz élősködni.


Ezek alkalmasak rá, különösen az első a TP-Link. Azon az Asus -on is van jelismétlő mód, de annak az elsődleges funkciója a Wi-Fi router.


Jelismétlő módba, nem jön internet egyiknek se a LAN portján. Tehát az asztali géphez mindenképp venni kell valamilyen Wi-Fi adaptert is.


Bár ezen cuccok árából, már 2-3 hónap előfizetés is meglenne. És nem kéne illegális dolgokba belemenni.

2015. jan. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Meg van beszélve ismerőssel, csak nem akarunk kábelezni. Nem állandó netre kell csak ideiglenesen. Ráadásul itt nincs lehetőség csak lassú mobilinternetre ill. mikrohullámra, aminek itt a kiépítése lehúzás :/


Köszi az infókat!


USB stick mindenképp kell, meg egyjelerősítő.

2015. jan. 14. 13:43
 5/5 A kérdező kommentje:
Melyik TP-Linkre gondoltál? Ami ezeket tudná?
2015. jan. 14. 13:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!