Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnám megosztani az...

Hogyan tudnám megosztani az internetet 2 számítógép között? (Bővebben lent)

Figyelt kérdés
A fő router, az én számítógépemmel van összekötve, Cisco EPC3925, de vettem egy másik routert, hogy megosszam a netet a másik számítógépre. Ez egy tp link tl-wr740n. Bármit dugok össze bármivel, bármit csinálok, egyszerűen a másik számítógépen az istenért sincs net. A legtöbb amit elértem, az az, hogy kiírta a gép, hogy a hálózat korlátozott vagy nem megfelelő. Mit csinálok rosszul?

2015. jan. 13. 19:03
 1/1 anonim ***** válasza:

Vagy a modemhez (Cisco) kötöd mindkét gépet LAN kábellel, és várod a csodát (újraindítás után), vagy pedig, ha az abszolút nem meg, akkor rákötöd a tp linket a ciscora (a kábelt nem a wan, hanem a lan portba kötöd), és a tp linken a menüben kikapcsolod a DHCP-t, újraindítod az egészet, és akkor jónak kell lennie.


Tehát:

Cisco -> gép1

Cisco -> gép2

Újraindít


Vagy:

Cisco -> gép1

Cisco -> TP-Link (nem a wan-ba, hanem az egyik lan-ba dugod)

TP linken kikapcsolod a dhcp-t

TP-Link -> gép2

2015. jan. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!