Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan verjem át a megosztást...

Hogyan verjem át a megosztást követelő oldalakat? (FB)?

Figyelt kérdés

Korábban egy csomó oldal elvárta, hogy lájkoljam, csak akkor nézhettem meg. De erre kitalálták a lájktörő appokat.

Most viszont a helyzet rosszabb lett, mert a megosztást várják el. Sőt van olyan alattomos is, amelyik 5 mp-et enged nézni, hogy azt higyjem, hogy minden okés. De utána az is követeli a megosztást!

Lenne rá mód, hogy ezt kicselezzem?


Na meg ez szerintem etikátlan, így Zuckerbergnek kellene az ilyen Face-oldalakat bannoltatnia.



2015. jan. 12. 00:09
 1/10 anonim ***** válasza:
ne nézd őket.. csak ők járnak rosszabbul vele.. ugyanazt a tartalmat megtalálod máshol is ezek az oldalak úgyis csak egymást másolják
2015. jan. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Csinálj egy üres fészbúk profilt, és azzal lájkolhatod őket anélkül, hogy hülyét csinálnál magadból.
2015. jan. 12. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Vagy a megosztás beállításánál megoldod hogy a bejegyzést csak te lásd. Én is ezt csinálom.
2015. jan. 12. 04:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 csacsi2 ***** válasza:
2015. jan. 12. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
A lájktörőt ismerem, az a kötelező lájkolás ellen volt jó, de a kötelező megosztás ellen is jó?
2015. jan. 14. 18:16
 6/10 csacsi2 ***** válasza:

Beírod a linket utánna már nem oszt meg semmit.. Nem értelek..

Arra gondolsz mikor nem tudod hogy megossza mert rejtve teszi?!

Noscript clear Clik védelme erre jó.

[link]


van egy addon is a firefoxhoz de nem minden oldalon működik. ez blokkolja a like-ot és megjelenik a tartalom

[link]

2015. jan. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Remélem, hogy titokban nem osztja meg. Link beírása. Volt, amikor próbáltam, de akkor is ugyanoda jutottam.
2015. jan. 15. 23:58
 8/10 csacsi2 ***** válasza:

Az oldal szerkezete adja mit enged mit nem. Úgy akarják akkor sehogy máshogy nem tudod megnézni a tartalmaikat.

Az ilyen (liketörő) oldalak azt teszik hogy saját Facebook profiljuk osztja meg... Minden esetre egyre trükkösebbek ezek a likevadász (megosztóvadász) oldalak és próbálják kijátszani hogy ne tudd máshogy megnézni.

Kérlek küldj el egy ilyen linket hogy megtudjam mik a lehetőségek (amennyi oldal annyi féle) én kerülöm és blokkolom az olyan oldalakat amik a tudtomon kívül osztanak meg , vagy rejtett linkekkel rendelkeznek.

2015. jan. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Itt van például ez a webszemét!

2015. jan. 16. 12:35
 10/10 csacsi2 ***** válasza:

Ez van a megosztó oldalon (jobb klikk->oldal adatai-> média)

[link]


Firefoxban a jobb klikk tiltásának megakadályozása:

címsorba: about:config

szűrésbe: dom.event.contextmenu.enabled

értéke false


A noscript védelme pedig így reagál:

[link]


Like törő oldal meg tökéletesen működik ezen az oldalon is:

[link]


egyéb esetben a nolike kiegészitő automatikusan megszünteti a likeolást é megjelenik a video


Vannak odalak ahol csak elfedik a video-t ott egy videoletöltővel csak letöltöm (pl flashgot media villog ha van elérhető video és le lehet tölteni)


amennyiben csak a video képe van meg az oldalon akkor a google képkeresőjével rákeresve megtalálod a videot


Erre írtam ahány oldal annyi féle eljárás.


Az ilyen oldalakon nincs semmi érdekes tartalom, csak egy a céljuk hogy minél több megosztásuk legyen. mind átverés!

2015. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!