Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha én a youtube videóim alá...

Ha én a youtube videóim alá be szeretném vágni egy játéknak a zenéjét, ahhoz hogy szerezhetnék engedélyt?

Figyelt kérdés

Tehát egy játéknak a zenéjét akarnám felhasználni, ami a videóim vége felé, valamint az outrom alatt lenne halható. Tehát egy olyan fél percnyi ideig lenne halható minden videóm végén.

Hogy szerezhetnék ehhez engedély? Vagy engedély nélkül is használhatnám, ha csak fél percig halható a videóimban?



2015. jan. 11. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Engedély nélkül valószínűleg nem vagy jogosult használni, amikor töltöd a videót és a YT felismeri, akkor el kel fogadnod, hogy 3. féltől való tartalmat használtál fel.

Egyébként ez stúdiófüggő, hogy blokkolják-e.

Itt van egy kis iromány:

[link]

Egyébként ha valamit módosítasz a zenén, vagy olyan a tartalom, akkor arra hivatkozhatsz. (fair use)

https://www.youtube.com/yt/copyright/hu/fair-use.html


Nálam volt már hogy egy mixet levettek 1-2 szám miatt, viszont South Park részletet levették, fellebbeztem - azt viszont visszarakták elérhetővé.

Ha minden videód alá be akarsz rakni egy bizonyos zenét, akkor kicsit "remixelgesd", vagy valami kevésbé ismert számot tegyél be, nem érdemes később emiatt szívni.

2015. jan. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2015. jan. 12. 16:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!