Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem engedi megváltzotatn...

Kati Tibor kérdése:

Miért nem engedi megváltzotatni az adatokat a youtube?

Figyelt kérdés

Van egy problémám még tegnap felmentem a youtubra és megakartam változtatni egy vidómnak az adatait de amikor ezt akartam csinálni azt irta ki hogy:

Nem rendelkezel engedéllyel ahhoz, hogy módosítsd a terjesztési beállításokat ennél a videónál.

És próbáltam más videónál is de ugyanezz van.

Kérlek segitsetek.



2015. jan. 11. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

szinte mindenkinél előjön ez az üzenet, van akinek angolul - You do not have permission to change syndication settings on this video.


1. A változtatást meg tudod csinálni a hibaüzenet ellenére is. Amikor pl. azt mondja a YOutube, hogy elhagyod az oldalt, vagy maradsz rajta, akkor hagyd el és nézd meg a videómanager menüpontban, hogy megváltozott, amit akartál(pl. videó neve).


2. Ha feltöltéskor nem standar youtube lincence-re, hanem creative commonsra változtatod a szerzői beállításokat, elvileg nem lesz később ezzel problémád.


Elképzelhető, hogy ez általános YOutube hiba, de az is esélyes, hogy változni fog a terjesztési jog, és ezt vezetik éppen befelé:)

2015. jan. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon nagyon szépen köszönöm.Örök hála :)
2015. jan. 12. 09:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!