Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kaptatok már ilyen üzeneteket...

Kaptatok már ilyen üzeneteket MSNen? Tom, h vírus, meg h továbbküldi magát, de a gépen mit csinál, és milyen weboldalra visz át?

Figyelt kérdés

Ezeket kaptam, NE KATTINTS RÁ!, mert ez maga a vírus...

hey are you on facebook ???

if u are then check this out ;)

[link]


brb okay?

BTRABI2 a következőt mondta (19:51):



foto :D [link]

BTRABI2 a következőt mondta (19:51):



omg :S Michael Jackson was murdered :o i cant belive that ... *puffff*

check out these few photos but they are abit blurry .. im confused....


[link]


2010. febr. 6. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Nem mindegy az? :) Amúgy én is néha meglepődök, hogy mennyi hülye ember van... én 10 évesen se kattintottam rá ilyenekre
2010. febr. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
sima regisztrációs oldalra visz ahol meg kell adni az msn cimed és a jelszodat ha meg adtad akkor tölled is küldi a linket az ismeröseidnek. de egy jelszó cserével ki lehet játszani. de inkább ne kattints rá :)
2010. febr. 6. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Köszi, tom... csak érdeklődtem... XD
2010. febr. 8. 17:11
 4/6 anonim ***** válasza:
igen, a fotósat a saját email-ommal, véletlen megnyitottam, és tényleg továbbküldi magát... (nem él nemi életet, de szaporodik... X))
2010. febr. 10. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Háát ja...
2010. febr. 11. 21:44
 6/6 anonim ***** válasza:

előző vagyok

am. ha rákattintasz, akkor egy üres oldal nyílik meg, aztán megjelenik a kisablak, hogy megnyitás, fájl mentése.

2010. márc. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!